פוליסות ביטוח – עורך דין לתביעת חברות ביטוח: תאונות אישיות וביטוח בריאות ומחלות

פוליסת הביטוח מכילה עמודים רבים ואינספור סעיפים, אשר גם מנוסחים בשפה תכליתית ועם הדגשים רבים (כמובן שאין צורך להזכיר את עניין ״האותיות הקטנות״).

ככלל, עולם פוליסות הביטוח לנזקי-גוף מתחלק לשני ענפים מרכזיים: האחד – ענף התאונות האישיות; והשני – ענף הבריאות ומחלות. (ענף ביטוח חיים הינו ענף מתחום נוסף).

למשרדנו יתרון בייצוג תובעים מול חברות הביטוח, משום שעוה״ד מיכאל בן-יוסף ייצג בעבר גם חברות ביטוח ביחס לפוליסת תאונות אישיות וביחס לפוליסות בריאות, ולכן הוא מכיר את דרכי החשיבה והפעולה של שני צדדי המתרס: את צד התובעים ואת צד הנתבעים. זהו, ללא ספק, ידע משפטי מעשי מקצועי ייחודי, שיעניק לכם יתרון משמעותי בניהול התיק מול חברות הביטוח ובבתי-המשפט. כיום המשרד דואג לייצג תובעים בלבד כנגד חברות הביטוח, כדי לסייע לנפגעים ברגעיהם הקשיים ביותר.

יש לדעת, כי תקופת מרוץ ההתיישנות של תביעות ביטוח בעל זמן קצר יותר משמעותית (בדרך כלל עד 3 שנים בלבד מיום התאונה ו/או מיום התגבשות הנזק). ועל כן, פנייה מיידית לקבלת ייעוץ משפטי חשובה שבעתיים, שכן לאחר חלוף תקופת הזמן הזה התביעה תתיישן וחברת הביטוח תסרב לשלם את תגמולי הביטוח.

יש לדעת, כי רק הגשת תביעה לבית המשפט בלבד עוצרת את מרוץ ההתיישנות, ולא שום פנייה אחרת לחברת הביטוח, אפילו תהיה בכתב. אל תהסס לפנות לייעוץ.

תוכן זה איננו בא במקום ייעוץ משפטי פרטני, המתעדכן מעת לעת בשינויים המתבקשים, והוא נועד לצורך מתן הכוונה כללית בלבד.